Livit blijft open voor klanten, ook in ziekenhuizen en zorginstellingen.
Op zondag 15 maart kondigde onze regering aan dat alle onderwijsinstellingen, horecagelegenheden en sportclubs tot en met 6 april hun deuren moeten sluiten. De overheid heeft cruciale beroepsgroepen, zoals de zorg en producenten van medische hulpmiddelen, aangewezen die van essentieel belang zijn om de samenleving draaiende te houden tijdens de uitbraak van het coronavirus.
Livit neemt deze opdracht zeer serieus en blijft daarom gewoon open, wij zullen er alles aan doen om u van goede zorg te voorzien. Dus heeft of wilt u een afspraak, dan bent u van harte welkom.
Het is immers heel belangrijk dat iedereen, zeker in deze tijden, zo mobiel en zelfredzaam mogelijk blijft. En daar blijven wij graag ons steentje aan bijdragen. Wel nemen wij de nodige voorzorgsmaatregelen in acht en adviseren wij onze collega’s en klanten die verkouden zijn, keelpijn hebben, hoesten of koorts hebben hun afspraak te verzetten naar na 6 april. Welke maatregelen wij nog meer hebben genomen om de verspreiding van het coronavirus zoveel mogelijk te vertragen, leest u hier.